20:16 19 Janvāris 2019
Tiešraide
  • USD1.1402
  • RUB75.6267
Krievijas Ģenerālkonsulāts Narvā, Igaunija. Foto no arhīva

Krievija neatstās bez atbildes diplomātu izsūtīšanu no Igaunijas

© Sputnik / Сергей Степанов
Krievijā
Saņemt īso saiti
33

Krievijas Ārlietu ministrija apsolījusi atbildēt uz valsts diplomātiskā dienesta pārstāvju izsūtīšanu no Narvas pilsētas Igaunijā.

RĪGA, 27. maijs — Sputnik. Krievijas diplomātu izsūtīšanu no Igaunijas valsts Ārlietu ministrija uzskata par kārtējo nedraudzīgo un nekādi nepamatotu rīcību. Šis solis nepaliks bez atbildes, informēja Krievijas ĀM.

Krievijas ģenerālkonsuls Narvā Dmitrijs Kazenovs
© Sputnik / Евгений Ашихмин

Iepriekš Sputnik Igaunija un citi plašsaziņas līdzekļi informēja, ka Krievijas ģenerālkonsulam Narvā Dmitrijam Kazennovam un konsulam Sergejam Surgajevam iesniegtas notas un viņi ir spiesti pamest valsti. Par to, kādu iemeslu dēļ Krievijas diplomāti lūgti atstāt valsti, netiek ziņots.

"Tas ir kārtējais nedraudzīgais un nekādi nepamatotais akts, kas nepaliks bez atbildes," — aģentūrai RIA Novosti pastāstīja Krievijas ĀM. Nekāda sīkāka informācija netika sniegta.

Krievijas vēstniecība Igaunijā nekomentē informāciju par divu Krievijas diplomātu izraidīšanu no Baltijas valsts, paziņojis vēstniecības padomnieks Jevgēņijs Verlins.

Ģenerālkonsuls Narvā Dmitrijs Kazennovs strādā ĀM sistēmā kopš 1980. gada. Viņš ieņēmis dažādus amatus centrālajā aparātā un ārvalstīs: 1989.-1992. gg. — PSRS vēstniecības Afganistānā otrais, pēc tam — pirmais sekretārs, 1999.-2002. gg. — Krievijas ģenerālkonsuls Bombejā, Indijā, kopš 2004. gada marta — Krievijas ĀM Konsulārā departamenta nodaļas priekšnieks.

Pēc temata

Ticama nepatiesā informācija no slepeniem avotiem
"Igaunijas Krievu skola" iesūdzējusi valsti Eiropas Cilvēktiesību tiesā
Luganska informē par igauņu instruktoriem, kuri apmāca Ukrainas diversantus

Galvenie temati