04:31 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Krima

Krievijas ĀM izstrādājusi noteikumus inspekcijas uzņemšanai Krimā

© Sputnik / Алексей Мальгавко
Krievijā
Saņemt īso saiti
23

Krievija ir gatava uzņemt inspektorus, novērotājus un izvērtēšanas grupas Krimā, ja saņems atbilstošu pieprasījumu saskaņā ar Vīnes dokumentu.

RĪGA, 30.aprīlis — Sputnik. Krievija ir gatava uzņemt inspektorus, novērotājus un izvērtēšanas grupas Krimā, ja saņems atbilstošas prasības saskaņā ar Vīnes dokumentu, teikts Krievijas ĀM komentārā, kurš tika publicēts sakarā ar kārtējo ASV Valsts departamenta ziņojumu par valstu vienošanās ievērošanu par apbruņojuma kontroli un neizplatīšanu, vēsta RIA Novosti.

"Kas attiecas uz atkārtotiem uz Vīnes dokumentu attiecināmiem (kā arī uz LKBSE) apvainojumiem par "okupāciju", Krimas "aneksiju" un militāro spēku izvietošanu tur "bez pieņemošās puses piekrišanas", tad pussalas pievienošana Krievijai ir brīvas tās iedzīvotājas gribas izteikšanas rezultāts," — teikts komentārā. Tāpat tajā tiek uzsvērts, ka esošais Krimas un Sevastopoles Krievijas subjektu statuss ir atrisināts jautājums.

"Protams, Krievija ir gatava uzņemt inspektorus, novērotājus un izvērtēšanas grupas Krimā gadījumos, kad tai tiks nosūtītas atbilstoši Vīnes dokumentam sastādītas prasības," — teikts komentārā.

Pēc temata

Krievijas Ārlietu ministrija mierīgi reaģējusi pēc Ukrainas notas par forumu Jaltā
"Forsāža 8": Holivudā atzīta Krimas piederība Krievijai
Strīpainie trīnīši: Krimas safari parkā pasaulē nākuši Amūras tīģerēni

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  59