05:11 20 Septembris 2017
Rīga+ 9°C
Tiešraide
Plaukti veikalā ar alkoholiskajiem dzērieniem. Foto no arhīva

Čečenijā slēgti visi veikali, kas nodarbojušies ar alkohola tirdzniecību

© Foto: pixabay
Krievijā
Saņemt īso saiti
31

Čečenijas parlamenta spīkeris informēja, ka iepriekš republikā bijuši 20 spirtoto dzērienu tirdzniecības punkti. Tagad reģionā nav neviena veikala, kurā tirgotu alkoholu.

RĪGA, 1. decembris — Sputnik. Čečenijā pēc liela ceļu satiksmes negadījuma slēgti visi veikali, kas nodarbojušies ar alkohola tirdzniecību, informējis Čečenijas parlamenta priekšsēdētājs, CSN profilakses operatīvā štāba vadītājs Magomets Daudovs.

Pēc nesenās avārijas uz trases "Kaukāzs" uzņēmēji, kuri nodarbojās ar alkohola tirdzniecību, brīvprātīgi atteikušies no savas darbības nozares," — informēja Daudovs sapulcē pie Čečenijas vadītāja Ramzana Kadirova, kas bija veltīta jautājumiem par nāves un traumu gadījumiem uz ceļiem reģionā.

Čečenijas parlamenta spīkeris informēja, ka iepriekš republikā bijuši 20 spirtoto dzērienu tirdzniecības punkti. "Tagad reģionā nav neviena veikala, kurā tirgotu alkoholu," — paziņoja Daudovs.

Ramzans Kadirovs uzsvēra, ka vadītājam, kurš sēdies pie stūres alkohola vai narkotisko vielu reibumā, jāsaņem visstingrākais sods un sabiedriskais nosodījums.

Novembra beigās Kadirovs informēja savā lapā tīklā Instagram par to, ka piedzēries vīrietis pie automašīnas Ford stūres uz federālās trases "Kaukāzs" Čečenijā izbraucis pretējā braukšanas joslā un ietriecies pretimbraucošajā a/m Lada Priora. Avārijā gājuši bojā septiņi cilvēki, kuru vidū bijuši divi nepilngadīgie, kā arī divi cilvēki smagā stāvoklī nogādāti slimnīcā.

Pēc temata

Ramzans Kadirovs pārsteidza ar savu tērpu Čečenijas sievietes dienā
Piedzērušies skolēni mēģinājuši uzkāpt Gaismas pilī

Galvenie temati