21:22 12 Decembris 2018
Tiešraide
  • USD1.1346
  • RUB75.2467
Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu. Foto no arhīva

Baltijas flotes komandiera posteni uz laiku ieņems viceadmirālis Nosatovs

© Sputnik / Сергей Гунеев
Krievijā
Saņemt īso saiti
15

Iecelts Baltijas flotes pagaidu komandieris – bijušais Melnās jūras flotes štāba priekšnieks un Jūras kara akadēmijas vadītājs viceadmirālis Aleksandrs Nosatovs.

RĪGA, 1. jūlijs  — Sputnik. Baltijas flotes komandiera pienākumus uz laiku uzņemsies viceadmirālis Aleksandrs Nosatovs, ceturtdien ziņoja augsti stāvoša Krievijas Aizsadzības ministrijas amatpersona.

Iepriekš Krievijas Aizsardzības ministrijas kolēģijas sēdē aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu un kolēģijas locekļi pieņēma lēmumu atstādināt no posteņa Baltijas flotes komandieri viceadmirāli Viktoru Kravčuku un flotes štāba priekšnieku viceadmirāli Sergeju Popovu par nolaidību militārās sagatavošanas darba organizācijā, karaspēka ikdienas darbībās un sagrozītas informācijas iekļaušanu ziņojumos.

Aizsardzības ministrijas pārstāvji informēja, ka saņemts ierosinājums atstādināt no posteņiem augstās militārā resora amatpersonas un atvaļināt no kara dienesta.

"Baltijas flotes komandiera pienākumus uz laiku uzņemsies viceadmirālis Aleksandrs Nosatovs," – pastāstīja Aizsardzības ministrijas pārstāvis.

Līdz šim Nosatovs vadīja Melnās jūras flotes štābu, turklāt nesen tika iecelts Jūras kara akadēmijas vadītāja postenī.

Pēc temata

Sanktpēterburgā ūdenī nolaists varenākais atomledlauzis pasaulē
NATO iznīcinātāji pavada Šoigu uz Kaļiņingradu
Eksperts: jaunā drošības koncepcija jau sen nav aktuāla

Galvenie temati