04:37 18 Jūnijs 2019
Tiešraide
  • USD1.1234
  • RUB72.1432
Krišjānis Kariņš

"Jaunā Vienotība" rīkos pārrunas ar visām partijām, izņemot "Saskaņu"

© VIENOTĪBA / партия "Единство"
Latvijā
Saņemt īso saiti
Kas stāsies pie stūres: Latvijas jaunās valdības veidošana (102)
10

Premjerministra amata kandidāts Krišjānis Kariņš šodien tiksies pārrunās ar piecu partiju pārstāvjiem.

RĪGA, 14. decembris – Sputnik. "Jaunā Vienotība" šodien plāno apspriest Krišjāņa Kariņa valdības veidošanas iespējas ar piecām partijām, vēsta partijas mājaslapa.

Pirmā tikšanās notiks plkst. 10:00 ar KPV LV pārstāvjiem, otrie plkst. 11:00 ir uzaicināti Jaunās konservatīvās partijas pārstāvji, plkst. 13:00 – Zaļo un zemnieku savienība, plkst. 14:00 – "Attīstībai/Par!", plkst. 15:00 – Nacionālā apvienība.

Plkst. 16:15 sāksies Kariņa preses brīfings.

Partija "Saskaņa" uz pārrunām netika aicināta: Kariņš iepriekš paziņoja, ka ir gatavs vadīt Ministru Kabinetu ar nosacījumu, ka tajā tiks pārstāvētas visas "latviskās" partijas.

Pēc tam, kad Aldim Gobzemam (KPV LV) neizdevās izveidot valdību, savukārt Artis Pabriks ("Attīstībai/Par!") atsauca savu kandidatūru, Latvijas prezidents Raimonds Vējonis paziņoja, ka tuvāko dienu laikā neiejauksies procesā, lai partijas spētu vienoties par kopīgā premjerministra kandidāta atbalstīšanu.

Pēc tam neoficiālās pārrunās kā potenciālais kompromisa premjerministra amata kandidāts tika nosaukts Kariņš, un partijas pauda vēlmi apspriest Ministru Kabineta veidošanu viņa vadībā.

Temats:
Kas stāsies pie stūres: Latvijas jaunās valdības veidošana (102)

Pēc temata

Prezidents uzaicināja frakciju vadītājus
Pabriks atteicās veidot valdību, lai nesanaidotu partijas
Partijas ir gatavas atbalstīt Kariņu premjerministra amatā

Galvenie temati