00:19 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Nazis. Foto no arhīva

Elektroenerģijas rēķins kļuva par nažu kautiņa iemeslu starp kaimiņiem

© Flickr/ Tom Woodward
Latvijā
Saņemt īso saiti
25

Konflikts par pārlieki lielu elektroenerģijas rēķinu teju beidzies ar traģēdiju.

RĪGA, 20. jūnijs – Sputnik. Rīgas mikrorajonā Sarkandaugava 18. jūnijā notika konflikts starp kaimiņiem. Saskaņā ar policijas datiem, tika saņēmts izsaukums uz dzīvokli, kur kāds 61 gadu vecs vīrietis saņēmis dūrienu ar nazi kaklā. Izņemot kārtības sargus, uz notikuma vietu ieradās arī mediķi, kuri nogādāja cietušo slimnīcā.

Lietas izmeklēšanas gaitā policistiem uzreiz izdevās aizturēt iespējamo aizdomās turamo. Tas izrādījies cietušā kaimiņš, kurš bijis alkohola reibumā. Policijas darbinieki noskaidroja, ka kaimiņos dzīvojošajiem vīriešiem radušās domstarpības sakarā ar elektrības rēķina apmaksu. Abi todien atradušies alkohola reibumā.

Viens no oponentiem neizturēja, paņēma nazi un aizgāja ciemos pie otra. Viesis sāka lamāt kaimiņu par to, ka viņš tērējot pārāk daudz elektrības, tad pielika nazi pie viņa kakla un sāka draudēt. Dzīvokļa saimnieks nolēma sevi pasargāt, taču izdarīja neveiklu kustību un rezultātā guva kakla ievainojumu. Vēlāk cietušais izsauca policiju uz notikuma vietu.

Aizturētais 38 gadus vecais kaimiņš izrādījies iepriekš sodīts par narkotisko vielu lietošanu, zādzību, miesas bojājumu nodarīšanu un deklarētās dzīvesvietas neesamību.

Tagad viņam draud jauns sods. Sakarā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavības draudiem un smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Tiesa var piespriest vainīgajam neilgu cietumsodu, naudas sodu vai piespiedu darbus.

Pēc temata

Ļaundaris ar nazi uzbrucis cilvēkiem Parīzē, ir upuri
Uzbrucējs ar nazi tirdzniecības centrā Polijā ilgu laiku ārstējies pie psihiatra
Minhenē vīrietis ar nazi uzbrucis garāmgājējiem

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  56