17:55 16 Jūnijs 2019
Tiešraide
  • USD1.1265
  • RUB72.3880
Policija

Rīgā policija aizturējusi aizdomās turamo slepkavības mēģinājumā

© Valsts policija
Latvijā
Saņemt īso saiti
23

Iepriekš sodītais vīrietis centās ar naža palīdzību izrēķināties ar savu paziņu, taču viņu aizturēja policijas darbinieki.

RĪGA, 12. jūnijs — Sputnik. Divu paziņu tikšanās, kuri izjuta viens pret otru personīgu nepatiku, kādā no Rīgas mikrorajona Ķengaraga ielām teju nebeidzās vienam no viņiem ar traģēdiju. Strīds ātri pārauga kautiņā, kura laikā viens no vīriešiem izvilka nazi un ievainoja otru kaklā, paziņoja policijā.

Uzbrucējs aizbēga no notikuma vietas, savukārt cietušais vērsies pēc palīdzības pie policistiem, kuri kā reizi braukuši garām.

Uz notikuma vietu uzreiz tika izsaukta "ātrās palīdzības" brigāde, savukārt Ķengaraga policijas iecirkņa darbinieki sāka uzbrucēja meklējumu. Drīzumā netālu no notikuma vietas aizdomās turamo aizturēja.

Tas izrādījies iepriekš sodīts par īpaši smagiem noziegumiem 1979. gadā dzimis vīrietis. Saskaņā ar provizorisko informāciju, uzbrukuma brīdī savam pazīstamajam viņš atradies narkotisko vielu reibumā.

Sakarā ar incidentu uzsākts kriminālprocess, saskaņā ar slepkavības mēģinājuma faktu. Ja aizturētā vaina tiks pierādīta, viņam varētu draudēt cietumsods no 5 līdz 20 gadiem vai mūža ieslodzījums. Svētdien, 10. jūnijā, tiesa atstājusi aizturēto apcietinājumā.

Cietušais šobrīd ārstējas.    

Pēc temata

Bunkus slepkavība Rīgā atgādina demonstratīvu nāvessodu, paziņoja aculiecinieks
Latvijā vēlas pastiprināt sabiedrisko pasākumu rīkošanas kārtību
Konfiskācija aresta vietā: Valsts policija izdomājusi sodu iereibušiem vadītājiem
Sargieties no viltus Latvijas Gāzes darbiniekiem

Galvenie temati