13:31 21 Marts 2019
Tiešraide
  • USD1.1354
  • RUB73.0040
Rīgas mērs Nils Ušakovs

Ušakovs uzaicināja Sobjaņinu un Poltavčenko uz Latvijas simtgades svinībām

© Foto: Facebook / Нил Ушаков
Latvijā
Saņemt īso saiti
61

Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins un Sanktpēterburgas gubernators kopā ar vairāk nekā piecdesmit pilsētu vadītājiem saņēma uzaicinājumu ierasties Rīgā uz pasākumiem par godu Latvijas simtgadei.

RĪGA, 24. aprīlis – Sputnik. Rīgas mērs Nils Ušakovs uzaicinājis 56 pilsētu mērus piedalīties svētku pasākumos par godu Latvijas simtgadei, vēsta TVNET.

Uzaicināto vidū ir Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins un Sanktpēterburgas gubernators Georgijs Poltavčenko.

Nils Ušakovs aicina nosvinēt Latvijas jubileju visu Eiropas Savienības valstu galvaspilsētu un Rīgas sadraudzības pilsētu vadītājus, tostarp, Sanktpēterburgas un Maskavas, kā arī Kernsas, Pekinas, Kobes, Santjago, Minskas, Kijevas, Rostokas un citu pilsētu vadītājus.

Uzaicinātie izvēlēs kārtā var apmeklēt Elīnas Garančas un Vīnes filharmoniskā orķestra koncertu Dzintaru koncertzālē jūnijā, Dziesmu un deju svētkus jūlijā vai festivālu "Staro Rīga" novembrī.

Kā jau stāstīja Sputnik Latvija, Rīga aktīvi sadarbojas ar Krievijas reģioniem, tostarp, ar Maskavu un Pēterburgu. Pērnā gada beigās Maskavā norisinājās Rīgas dienas, kuru laikā abu valstu biznesmeņi un ierēdņi apsprieda tūrismu, avioreisus un mīlestību pret jūru.

Pēc temata

Vējonis un Porziņģis apmeklēja "Knicks" maču, kurš veltīts Latvijas simtgadei
Videoklips par godu Latvijas simtgadei
Par godu Latvijas simtgadei tiks uzšūts 200 tūkstošu eiro vērts karogs
"Laimas" pulkstenis skaita dienas līdz Latvijas simtgadei Paula mūzikas pavadījumā

Galvenie temati