00:35 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Šaujamierocis. Foto no arhīva

Olaines Policijas vadītājs pazaudējis divas pistoles

© Sputnik / Алексей Филиппов
Latvijā
Saņemt īso saiti
66

Neplānotas ieroču uzturēšanas pārbaudes laikā policijā tika atklāta divu Makarova pistoļu pazušana no Olaines Policijas iecirkņa priekšnieka seifa.

RĪGA, 5. februāris – Sputnik. Olaines Policijas iecirkņa priekšnieks Kaspars Ramma atstādināts no amata pēc divu Makarova pistoļu pazušanas no viņa seifa, vēsta telekanāls TV3.

Pistoļu pazušana tika atklāta pirms nedēļas. Tajā pašā dienā tika uzsākts kriminālprocess, izmeklēšana uzticēta Iekšējās drošības birojam. Iecirkņa vadīšanu uzņēmies Ainārs Skudris, kurš atturējās no komentāriem. Ieroču aprite ir stingri reglamentēta, jo pēc katra dienesta beigām darbinieki nodot pistoles seifā un parakstās žurnālā. Taču šobrīd neviens nevar pateikt, kad tieši pazudušas pistoles.

Valsts policijas vadītājs Ints Ķuzis paziņoja telekanālam, ka tā ir ārkārtas situācija un tā nav pieļaujama nekādos apstākļos. Taču viņš piebilda, ka ieroči noteikti tiks atrasti. Pēc Ķuža sacītā, Ramma neesot vienīgais šajā iecirknī, kuru derētu atlaist.

Priekšnieka pienākumos ietilpst regulāra ieroču uzraudzība. Izmeklēšana parādīs, vai Ramma ir ievērojis šo prasību.

Aizritējušajā nedēļa visos valsts reģionos tika veikta neplānota ieroču uzturēšanas pārbaude policijā, citos iecirkņos problēmas konstatētas netika.

Pēc temata

Uzticība mazinās: Latvijas iedzīvotāji vīlušies par policiju un armiju
Katru gadu Rīgā kļūst arvien mazāk policistu
Portālā Manabalss.lv piedāvā likvidēt Drošības policiju
Latvijā izveidos jaunu Valsts policijas struktūru

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  56