02:43 12 Decembris 2018
Tiešraide
  • USD1.1379
  • RUB75.5225
Melngalvju nams

Pēc popularitātes Rīga apsteigusi horvātu Rovinju un spāņu Nerhu

© Sputnik / Sergey Melkonov
Latvijā
Saņemt īso saiti
44

Sastādot reitingu, tika ņemtas vērā atsauksmes par viesnīcām, restorāniem un apskates vietām, kā arī tika ņemta vērā lietotāju intereses paaugstināšana.

RĪGA, 10. janvāris – Sputnik. Ceļojumu portāls TripAdvisor publicējis popularitāti iegūstošo pasaules galamērķu reitingu, kurā Rīga ieņēmusi septīto vietu.

Tika izpētīti 44 tūristu galamērķi visā pasaulē, par kuriem katru gadu palielinājies TripAdvisor lietotāju pozitīvo atsauksmju skaits. Vērā tika ņemtas atsauksmes par viesnīcām, restorāniem un apskates vietām, kā arī augošā interese un rezervāciju palielināšanās skaits. Reitings tiek sastādīts sesto gadu pēc kārtas.

"Uzvarētāji tika noteikti, pateicoties TripAdvisor sabiedrības atgriezeniskajai saiknei un interesei, tos apvieno tas, ka tajos ir aizraujošas apskates vietas, lieliskas un brīnišķīgas viesnīcas, turklāt tie ir pieejami ceļotājam ar jebkuru budžetu," — paziņoja Bruks Ferenčiks, kompānijas vecākais sabiedrisko attiecību direktors. Pirmo vietu ieņēma japāņu Isigaki sala, otro – havajiešu pilsēta Kapaa, trešo – Kenijas galvaspilsēta Nairobi.

Portāls nosauca Rīgu par lielāko Baltijas valstu galvaspilsētu, kas "valdzina ar lepno latviešu un to okupējošo valstu ietekmes tradīciju maisījumu".

"Rīga atvērusies masveida tūrismam, pateicoties lētajām aviosabiedrībām. Vecpilsētu un tās bārus un restorānus var viegli iziet ar kājām. Jaunā pilsēta ir viegli sasniedzama pateicoties efektīvam un mūsdienīgam autobusu un tramvaju tīklam," — noslēgumā raksta TripAdvisor.

Tāpat reitingā iekļuva kanādiešu Helifeksa (ceturtā vieta), poļu Gdaņska (piektā), Kostarikas Sanhosē (sestā), horvātu Rovinja, spāņu Nerha un marokiešu Kasablanka (no astotās līdz desmitajai vietai).

Pēc temata

Latvijas lauku rajonos rit īsts karš par tūristiem
Droši, taču neinteresanti: Latvijas tūrisma potenciāls ir novērtēts zemu
Latviju apmeklē arvien vairāk biznesa tūristu
Gids: tūristu pieplūdumu lielā mērā ietekmē politiskais klimats

Galvenie temati