03:30 12 Decembris 2018
Tiešraide
  • USD1.1379
  • RUB75.5225
Latvijas prezidents Raimonds Vējonis

Šrilankā sajauca prezidenta Vējoņa atvaļinājumu ar oficiālo vizīti

© Sputnik / Sergey Melkonov
Latvijā
Saņemt īso saiti
81

Šrilankas žurnālisti paziņoja par Latvijas prezidenta Raimonda Vējoņa oficiālo vizīti uz salu, kaut gan viņš patiesībā ieradās atvaļinājumā.

RĪGA, 9. janvāris – Sputnik. Šrilankā, uzzinot par Latvijas prezidenta Raimonda Vējoņa ierašanos, nodomāja, ka viņš ieradies uz salu oficiālā vizītē, raksta portāls Skaties.lv.

Portālā dailymirror.lk parādījās informācija par Latvijas vadītāja oficiālo vizīti Šrilankā un par ieplānotu tikšanos ar Šrilankas prezidentu Maithripalu Japa Sirisenu un premjerministru Ranilu Vikremesinghu.

Viens no lasītājiem sāka izteikt neapmierinātību komentāros, ka sakarā ar šo vizīti pilsētu sagaidot kārtējie korķi, savukārt cits pamatoti painteresējās, kas tā par oficiālo vizīti, kura ilgst desmit dienas. Vēl viens lasītājs paskaidroja, ka Latvijā šajā gada laikā ir ļoti auksts, tādēļ prezidents pavada atvaļinājumu siltajās zemēs.

Prezidenta preses sekretārs Jānis Siksnis paskaidroja, ka Šrilankas mediji nepareizi saprata Vējoņa ierašanās mērķi, kā arī noraidīja informāciju par plānotajām oficiālajām tikšanām.

Prezidenta kancelejā paziņoja, ka Vējonis kopā ar sievu dosies uz Šrilanku privātā braucienā, lai pavadītu uz salas savu atvaļinājumu. Prezidenta kanceleja paziņoja Šrilankas vadībai par to, ka Latvijas prezidents plāno apmeklēt salu sava atvaļinājuma laikā, savukārt turpmākā situācijas attīstība, acīmredzami, ir uz portāla žurnālistu sirdsapziņas.

Pēc temata

Pie Šrilankas krastiem karavīri izglāba divus ziloņus
Noķert un "atbruņot": Šrilankā atraduši piecus metrus garu krokodilu

Galvenie temati