06:16 11 Decembris 2018
Tiešraide
  • USD1.1425
  • RUB75.8985
Saskaņa

Nacionālais bloks un "Saskaņa" pārvēlēs vadību – intrigas nebūs

© Sputnik / Sergey Melkonov
Latvijā
Saņemt īso saiti
Vēlēšanu hipodroms (136)
29

Nākamnedēļ politiskās partijas Nacionālā apvienība un "Saskaņa" plāno sarīkot partiju sēdes, lai izvēlētos jaunu vadību.

RĪGA, 3. decembris — Sputnik. Politiskās partijas "Saskaņa" un Nacionālā apvienība nākamnedēļ izvēlēsies savus jaunos vadītājus, vēsta Baltnews.lv.

Partijas sarīkos sēdes vienā un tajā pašā dienā — 9. decembrī, taču "Saskaņa" rīkos sēdi VEF Kultūras pilī, savukārt Nacionālā apvienība Latviešu biedrības namā.

"Saskaņas" sanāksmi bija plānots sarīkot agrāk, taču iegūstot dalību Eiropas Sociālistu partijā (ESP), sociāldemokrātu vadītājs Nils Ušakovs devās uz Lisabonu uz tās sēdi, un sanāksmes datumu nācās pārnest.

Ušakovs neplāno atstāt "Saskaņas" priekšsēdētāja amatu un balotēsies šim amatam, savukārt uz viņa vietnieka amatu pretendē Jānis Urbanovičs. Lielas pārmaiņas partijas vadībā netiek paredzētas.

Izņemot partijas vēlēšanas, "Saskaņas" sanāksmes dalībnieki tāpat apspriedīs aktuālos jautājumus, kuru vidū būs pašvaldību vēlēšanu rezultāti, reformas Latvijā un gaidāmās Saeimas vēlēšanas.

Nacionālās apvienības sanāksmes delegāti arī sanāks kopā, lai izvēlētos partijas vadību, apspriestu darbu rezultātus un gatavošanos parlamenta vēlēšanām. Par to paziņoja Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars, kurš pretendē uz partijas priekšsēdētāja amatu.

Otrs līdzpriekšsēdētājs — Gaidis Bērziņš plāno atstāt savu amatu, atstājot priekšsēdētāja vietu Dzintaram, un iekļūt partijas valdē.    

Temats:
Vēlēšanu hipodroms (136)

Pēc temata

Politologs paredz, ka nākotnē Ušakovs piedalīsies Latvijas valdībā
Latvijas iedzīvotāji netic, ka valsts tiek pārvaldīta viņu interesēs
Mediji: Ušakovs mēģinājis ievilināt NATO karavīrus krievu skolās

Galvenie temati