05:02 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Publiskā slidotava

Ziemas dāvanas rīdziniekiem: piecas slidotavas un divas slēpošanas trases

© Sputnik / Sergey Melkonov
Latvijā
Saņemt īso saiti
73

Šoziem dažādos Rīgas rajonos strādās vismaz piecas slidotavas un divas jaunas slēpošanas trases, pastāstīja Rīgas pašvaldībā.

RĪGA, 30. oktobris – Sputnik. Rīgas pašvaldība plāno šoziem nodrošināt vismaz piecas slidotavas dažādos pilsētas rajonos un ierīkot vismaz divas jaunas slēpošanas trases, vēsta lsm.lv.

Pašvaldības slidotavas būs atvērtas ziemas atpūtas parkā, kurš atrodas Uzvaras bulvārī, reģionālajos sporta centros "Sarkandaugava" un "Ķengarags" un pie divām mācību iestādēm – Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas un Rīgas 84. vidusskolas.

Kā paziņoja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta preses dienestā, šogad beidzās līguma termiņš ar uzņēmumiem, kuri sniedza publisko slidotavu pakalpojumus, tādēļ tika izsludināts jauns iepirkumu konkurss. Taču iesniegumu iesniedzis tikai viens pretendents, kurš piedāvāja cenu, kas pārsniedza departamenta finanšu iespējas, un konkurss beidzās bez panākumiem.

Šobrīd pārrunu procedūra turpinās, lai departaments varētu nodrošināt publisko slidotavu darbu ar dabīgo ledu.

Parasti pašvaldības slidotavas sāk savu darbu, kad iestājas auksts laiks. Ieeja ar savām slidām, nūjām, ķiverēm un pārējo ekipējumu ir bezmaksas. Pie visām slidotavām strādā inventāra noma.

Jāpiebilst, ka rīdziniekiem tiks dāvāta iespēja iemēģināt slēpes ne tikai Uzvaras parkā un pie Rīgas 84. vidusskolas, bet arī Anniņmuižas mežā un Lucavsalā.

Saskaņā ar fenologa prognozēm, šī gada ziema būs aukstākā pēdējo piecu gadu laikā. Tās atnākšanu Latvijas iedzīvotāji sāks izjust, sākot jau ar otro novembra pusi, savukārt Ziemassvētkos un Jaunajā gadā temperatūra varētu pazemināties līdz —10…-15 grādiem.

Pēc temata

Rummu karjera ledus romantika
Kurš ātrāk: Ziemassvētku vecīši skrējienā pa Vecrīgu
Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  59