07:46 27 Marts 2017
Rīga+ 4°C
Tiešraide
ASV bijušais valsts sekretārs Džons Kerijs. Foto no arhīva

Kāpēc bijušais ASV valsts sekretārs brauc uz Latviju

© Sputnik / Рамиль Ситдиков
Latvijā
Saņemt īso saiti
86

Nākošnedēļ Latvijā ieradīsies Džons Kerijs.

RĪGA, 19.marts — Sputnik. 20.martā divu dienu vizītē ieradīsies bijušais ASV valsts sekretārs Džons Kerijs, vēsta Baltnews.lv.

Vizītes mērķis — iegūt labāku priekšstatu par ekonomisko vidi Latvijā, kā arī uzsvērt amerikāņu investīciju nozīmi reģionā.

Kerijam ir paredzētas tikšanās ar uzņēmējiem, investīciju organizācijām un amatpersonām, to skaitā ar premjerministru Māri Kučinski, finanšu ministru Danu Reiznieci-Ozolu,Latvijas Amerikas Tirdzniecības palātas, Latvijas Ārzemju investoru padomes un Latvijas Investīciju aģentūras pārstāvjiem.

No 2013. līdz 2017. gadam Kerijs ieņēma valsts sekretāra posteni prezidenta Baraka Obamas administrācijā.

 

Pēc temata

Kurp skatās "jaunie" NATO locekļi: kā alianse sagaida paplašināšanas gadskārtu
Kremlis skaidro histēriskās rusofobijas parādīšanos Baltijas valstīs
Džons Kerijs apmierināts ar Eiropas un ASV vienotību sankciju jautājumā

Galvenie temati

 • Gājiens Minskā Gribas dienas laikā

  Eiropas Savienība norāda, ka Baltkrievijas varasiestāžu rīcība attiecībā uz viedokļu izteiksmes brīvības apspiešanu neatbilst Minskas pasludinātajai valsts demokratizācijas politikai.

  25
 • Aizliegts iebraukt

  Kārtējā ASV sankciju sarakstā iekļauti astoņi Krievijas uzņēmumi. Krievijas ĀM pauda neizpratni par jaunajām sankcijām, savukārt sankciju sarakstā iekļauto kompāniju pārstāvji paziņoja, ka ierobežojumi dāvās papildu stimulu jaunu tirgu meklējumiem.

  18
 • Ķīpsala, Rīgas Tehniskās universitātes ēku komplekss

  Mazā saliņa zem Vanšu tilta, kas reiz deva vien patvērumu zvejniekiem, tagad ir apaugusi ar dambjiem un dažu gadu desmitu laikā pamanījusies sapulcēt virkni svarīgu pilsētas objektu. Pie tam salai ir kāda īpatnība, kas ļauj tai izcelties starp citiem Rīgas rajoniem.

  7