05:13 20 Septembris 2017
Rīga+ 9°C
Tiešraide
Ziedi un sveces bojāgājušo piemiņai. Foto no arhīva

Latvijas iedzīvotāji nes ziedus pie Krievijas vēstniecības sērās par Tu-154 katastrofas upuriem

© Sputnik / Евгения Новоженина
Latvijā
Saņemt īso saiti
60

Pirmdiena, 26. decembris Krievijā pasludināts par nacionālo sēru dienu.

RĪGA, 26. decembris — Sputnik. Rīgas iedzīvotāji sāka nest ziedus pie Krievijas vēstniecības, kad tika publicēta informācija par lidmašīnas Tu-154 katastrofu virs Melnās jūras, ziņo Mixnews.lv.

Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīna Tu-154, kas devās uz Latākiju, cieta katastrofu Melnās jūras gaisa telpā svētdien no rīta.

Jeļizaveta Gļinka. Foto no arhīva
© Sputnik / Рамиль Ситдиков

AM rīcībā esošā informācija liecina, ka tajā atradušies 93 cilvēki — astoņi ekipāžas locekļi un 85 pasažieri, kuru vidū bija karavīri, Aleksandrova vārdā nosauktā ansambļa mākslinieki, deviņi Krievijas telekanālu pārstāvji, labdarības fonda "Taisnīga palīdzība" vadītāja Jeļizaveta Gļinka, kas pazīstama kā Doktore Ļiza un divas federālās amatpersonas.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstīja dekrētu, kas paredz sēru izsludināšanu sakarā ar lidmašīnas Tu-154 aviokatastrofu netālu no Sočiem.

"Lidmašīnas Tu-154 aviokatastrofa 2016. gada 25. decembrī Soču pilsētas rajonā Krasnodaras novadā, aiznesusi daudzu cilvēku dzīvības. Paužot sēras par bojāgājušajiem un izsakot līdzjūtību viņu tuviniekiem, nosaku… Pasludināt 2016. gada 26. decembri par sēru dienu Krievijas Federācijā," — teikts dekrētā, kas publicēts Kremļa vietnē.

Pēc temata

Krievijas Aizsardzības ministrijas pārstāvis pastāstījis par Tu-154 katastrofu
Lidmašīnas un kuģi piedalās pazudušā EgyptAir lainera meklēšanā. Operācijas kadri.

Galvenie temati