23:28 18 Oktobris 2017
Rīga+ 8°C
Tiešraide
Militārās mācības. Foto no arhīva

Latvijas un Baltkrievijas Aizsardzības ministrijas vienojas par sadarbību

© Sputnik / Игорь Зарембо
Latvijā
Saņemt īso saiti
35

Baltkrievijas aizsardzības ministri noslēdza vienošanos par sadarbību aizsardzības jomā.

RĪGA, 7. decembris — Sputnik. Latvijas un Baltkrievijas militārās institūcijas vakar parakstīja līgumu aizsardzības jomā.

Piektajā un sestajā decembrī Latvijā oficiālā vizītē uzturējās Baltkrievijas aizsardzības ministrs ģenerālleitnants Andrejs Ravkovs. Vizītes laikā notika viņa tikšanās ar Latvijas aizsardzības ministru Raimondu Bergmani un ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. Tika pārrunāti plašu dažādi jautājumi, tostarp divpusēja sadarbība militārā jomā.

Ukraina. Foto no arhīva
© Sputnik / Pavel Palamarchuk

"Vizītes rezultātā bija parakstīts līgums starp Baltkrievijas Republikas un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijām par sadarbību aizsardzības jomā," — informēja Sputnik Baltkrievija aizsardzības resorā.

Aģentūra LETA atzīme, ka vienošanās paredz veicināt abu valstu sadarbību tādās jomās kā starptautiskā drošības un aizsardzības politika, gaisa telpas novērošana, bruņojuma kontrole, NATO programmas Partnerattiecības mieram aktivitātes, militārā medicīna, kā arī vides aizsardzība, kultūras un sporta aktivitātes bruņotajos spēkos.

Vizītes ietvaros Baltkrievijas delegācija apmeklēja Nacionālo bruņoto spēku instruktoru skolu Cēsīs, kur iepazinās ar skolas uzdevumiem un aktualitātēm.

Pēc temata

Par nelikumīgu iekļūšanu armijas bāzēs Aizsardzības ministrija rosina sodīt apmērā līdz 2000 eiro
Vācu medijus satrauc Krievijas "spoku vilciena" atgriešanās
Lavrovs informē par to, kāpēc "Iskanderi" dislocēti Kaļiņingradas apgabalā

Galvenie temati