18:31 22 Maijs 2017
Rīga+ 18°C
Tiešraide
VID ēka. Foto no arhīva

VID ģenerāldirektora konkursa trešajai kārtai tika atlasīti 4 pretendenti

© Foto: Valsts ieņēmumu dienests
Latvijā
Saņemt īso saiti
28

Konkursa trešajā kārtā tiks vērtētas pretendentu vadības kompetences.

Rīga, 18. oktobris — Sputnik. Aģentūra LETA informē, ka VID ģenerāldirektora amatam konkursa trešajā kārtā pieaicinātie neatkarīgie personālvadības eksperti novērtēs katra kandidāta vadības iemaņas.

Tad ar izvēlētiem kandidātiem tiksies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

Sākumā konkursam uz VID ģenerāldirektora amatu pieteikušas 19 personas. 14. oktobrī konkursa komisija otrai kārtai izvirzīja astoņus pretendentus.

TV3 raidījums "Nekā personīga" svētdien paziņoja, ka starp atlasītajiem pretendentiem uz VID vadītāja amatu ir auditorfirmas "Deloitte", apsardzes uzņēmuma "Grifs AG", Latvijas Bankas pārstāvji, bijušais Finanšu policijas pārvaldes direktors Jānis Kalugins un bijusī FP direktora vietniece Ļubova Švecova.

Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola pauda nožēlu, ka kandidātu vārdi tika publicēti, un izteica cerību, ka tas neradīs grūtības komisijai kandidātu izvērtēšanā.

Jūnija vidū izsludinātais atklātais konkurss VID ģenerāldirektora amatam beidzās bez rezultāta, jo neviens no pretendentiem netika virzīts uz atlases trešo kārtu.

Ingas Koļegovas kandidatūra, ko piedāvājusi Reizniece-Ozola, netika atbalstīta, jo, izvērtējot Koļegovas administratīvā pārkāpuma lietas materiālus, VID secināja, ka viņa valsts amatpersonas deklarācijās informācija par darījumiem lielā apmērā nebija uzradīta korekti.

Pēc temata

VID vēlas iesūdzēt tiesā Ingu Koļegovu
Nodzīvot līdz algai Valsts ieņēmumu dienestā
Atjaunot amatā un atstādināt: Tālis Kravalis atgriežas VID
Bijušie VID darbinieki neiet uz jauno darbu

Galvenie temati

 • Meitene

  Starptautiskās skolēnu sasniegumu novērtēšanas programmas (PISA) pētījums atklāja, ka Latvijas skolēni piekauj viens otru divas reizes biežāk nekā vidēji ESAO.

  3
 • Tallina

  Kas var pārsteigt rīdzinieku Igaunijas galvaspilsētā? Nicīga attieksme pret skaidro naudu, dārgs alus, cilvēcīga attieksme pret smēķētājiem, ceļi un neparasta iespēja nopelnīt.

  42
 • Pasta

  Izdomātas daudzas svara zaudēšanas metodes, taču vai šķīvis, kas rada iespaidu, ka tajā ir vairāk ēdiena nekā patiesībā, var kļūt par vienu no tām? Eksperti uzskata, ka tā patiešām ir.

  7