15:31 20 Oktobris 2017
Rīga+ 10°C
Tiešraide
Jeļena Ostapenko. Foto no arhīva

Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko Dohas turnīrā uzveikusi Svetlanu Kuzņecovu

© Sputnik / Ramil Sitdikov
Latvijā
Saņemt īso saiti
18

Tikšanās noslēgusies ar rezultātu 7: 6 (7: 5), 6: 0.

RĪGA, 24.feb — Sputnik. Dohas (Katara) tenisa turnīra otrajā kārtā Latvijas sportiste Jeļena Ostapenko pārspējusi Krievijas tenisisti Svetlanu Kuzņecovu. Turnīra balvu fonds pārsniedz 2,5 miljonus dolāru.

Spēle ilga gandrīz pusotru stundu un noslēdzās ar rezultātu 7: 6 (7: 5), 6: 0. Kuzņecova piedalījās turnīrā ar 12. numuru.

Nākamajā spēlē par ceturtdaļfinālu Ostapenko tiksies ar Čehijas pārstāvi Petru Kvitovu, kas atzīta par piekto labāko tenisisti pasaulē.

Galvenie temati

 • Ogļu pārkraušana Rīgas ostā

  "Baltijas Asociācija – transports un loģistika" prezidente Inga Antāne paziņojusi, ka pēdējo trīs mēnešu laikā ogļu tranzīts cauri Latvijai ir ievērojami mazinājies, taču ostu sniegtā statistika to neapstiprina.

  10
 • Padomju zinātniski pētnieciskā stācija Vostok Antarktīdā

  Antarktīda ir ģeopolitikas ekspertu uzmanības centrā. Dažas valstis cenšas paplašināt savu ietekmes sfēru pirms, iespējams, tiks grozīts starptautiskais līgums par apkārtējās vides aizsardzību sestajā kontinentā. Krievija un Ķīna ir izvirzījušās priekšgalā.

  9
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.

  10