15:18 20 Oktobris 2017
Rīga+ 10°C
Tiešraide
Zelta medaļas ieguvējs Martins Dukurs. Foto no arhīva

Martins Dukurs – četrkārtējais pasaules čempions skeletonā

© AFP / EXPA / JOHANN GRODER / APA
Latvijā
Saņemt īso saiti
24

Sudraba medaļas pasaules čempionātā Austrijā izcīnīja Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas un Dienvidkorejas pārstāvis Juns Sunbins.

RĪGA, 19.feb – Sputnik. Latvijas skeletonists Martins Dukurs izcīnījis uzvaru Pasaules čempionātā bobslejā un skeletonā Austrijas trasē Īglsā. Tas ir jau ceturtais slavenā sportista sasniegums.

Pēc četriem braucieniem Dukura rezultāts bija 3 minūtes 28,84 sekundes. No viņa par 1,13 sekundēm atpalika divi sportisti: Aleksandrs Tretjakovs (Krievija) un Juns Sunbins (Dienvidkoreja).

Dukurs ir kļuvis par pirmo četrkārtējo pasaules čempionu skeletonā vēsturē. Līdz šim trīs zelta medaļas ir izdevies izcīnīt tikai pašam latvietim, kā arī šveicietim  Gregoram Štēlim. Pasaules čempiona titulu Tretjakovs izcīnīja 2013. gadā un divas reizes saņēma bronzas medaļu. Līdz šim Soču olimpiskajam čempionam Īglsas trasē izdevies izcīnīt sudrabu komandas sacensībās.

Saudzē kāju, Sandi!

Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis salauzis kāju un nevarēs vadīt komandu četrinieku sacensībās, ziņo Latvijas Bobsleja federācija. Sacensības notiks sestdien un svētdien Īglsā. Sportistiem tiek sniegta iespēja demonstrēt savu prasmi četros braucienos.
Ceturtdien Prūsis salauzis labās kājas potīti.

"Finišā paslīdēju un nokritu. Guļu slimnīcā, Insbrukā pēc operācijas. Lūzumi ir vairāki, tāpēc kājā ievietoja stieni," — pastāstīja Prūsis.

Galvenā trenera pienākumus turpinās pildīt viņa palīgi Olafs Kļaviņš un Jānis Ozols.

Galvenie temati

 • Ogļu pārkraušana Rīgas ostā

  "Baltijas Asociācija – transports un loģistika" prezidente Inga Antāne paziņojusi, ka pēdējo trīs mēnešu laikā ogļu tranzīts cauri Latvijai ir ievērojami mazinājies, taču ostu sniegtā statistika to neapstiprina.

  6
 • Padomju zinātniski pētnieciskā stācija Vostok Antarktīdā

  Antarktīda ir ģeopolitikas ekspertu uzmanības centrā. Dažas valstis cenšas paplašināt savu ietekmes sfēru pirms, iespējams, tiks grozīts starptautiskais līgums par apkārtējās vides aizsardzību sestajā kontinentā. Krievija un Ķīna ir izvirzījušās priekšgalā.

  9
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.

  10