23:50 25 Marts 2019
Tiešraide
  • USD1.1325
  • RUB72.7646
Savilkta dūre. Foto no arhīva

Piedzēries igaunis Lietuvā piekāvis ukraini Krievijas dēļ

© Sputnik / Табылды Кадырбеков
Baltijā
Saņemt īso saiti
60

Kauņas pilsētā Igaunijas iedzīvotājs un Ukrainas pilsonis sakāvušies pēc strīda bārā par Krievijas un Ukrainas attiecībām.

RĪGA, 22. aprīlis — Sputnik. Kauņas pilsētā Igaunijas iedzīvotājs un Ukrainas pilsonis sakāvušies pēc strīda par Krievijas un Ukrainas attiecībām, vēsta Sputnik Lietuva, atsaucoties uz Lietuvas Ģenerālprokuratūru.

Portāls atzīmēja, ka konflikts noticis kādā bārā Kauņas centrā aizvadītās nedēļas sākumā. Vīrieši apsprieduši Ukrainas darbības un attiecības ar Krieviju. Oponentu domas dalījās, un strīds izvērsās kautiņā uz ielas — vīrieši izgāja no bāra, un igaunis nogāzis zemē ukraini un sācis viņu sist. Cietušais Ukrainas pilsonis nogādāts slimnīcā, taču kautiņā viņš guvis tikai nelielas traumas.

Vēlāk Igaunijas iedzīvotājs atvainojies par incidentu. Savukārt piekautais ukrainis paziņojis, ka viņam nav pretenziju pret uzbrucēju un lūdzis pārtraukt pirmstiesas izmeklēšanu. Viņš pastāstīja, ka pirms dažām dienām ieradies Lietuvā peļņā, taču pēc šī incidenta vēlas atgriezties dzimtenē.

Pēc temata

Latvietis un zviedri sarīko kautiņu McDonald’s: viens slimnīcā, divi policijā
Rīgā sakaujas britu karavīri, taču vainīga esot "Kremļa roka"

Galvenie temati