21:14 22 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Polijas robeža

Igaunis mēģinājis bēgt no poļu robežsargiem ar zelta stieni

© REUTERS / KACPER PEMPEL
Baltijā
Saņemt īso saiti
18

Uz Polijas un Baltkrievijas robežas tika aizturēts Igaunijas pilsonis, kurš mēģinājis aizbēgt no robežsargiem ar zelta stieni un lielu naudas summu.

RĪGA, 15. decembris — Sputnik. Baltkrievijas robežsargi caurlaides punktā "Berestovica" aizturējuši Igaunijas pilsoni, kurš aizbēdzis no Polijas robežsardzes dienesta darbiniekiem, informēja Sputnik Baltkrievija, atsaucoties uz BR Valsts robežsardzes komiteju.

Incidents noticis 13. decembra vakarā. 45 gadus vecs Igaunijas pilsonis nokļuvis robežas šķērsošanas punktā "Bobrovņiki", ceļojot ar autostopu no Zviedrijas, kur izcieta sodu par sīku huligānismu. Vīrietim bija līdzi liela naudas summa dažādās valūtās un 100 gramus smags zelta stienis. Aizturēšanas brīdi fiksējušas robežas caurlaides punkta videonovērošanas sistēmas kameras.

"Vīrietis paskaidroja, ka Polijas robežsardzes darbinieku viņu informējuši par to, ka viņš tiek meklēts," – pastāstīja robežkontroles punkta darbinieki un piebilda, ka šī iemesla dēļ igaunis nolēmis bēgt uz Baltkrievijas teritoriju. Pret vīrieti ierosināta administratīva lieta, tiek noskaidrota viņa personība, jo igauņa dokumenti palikuši Polijā.

Pēc temata

Uz robežas ar Krieviju vārna nolaupījusi Igaunijas pilsoņa pasi
Labāk iztikt bez tāda palīga – igaunis gandrīz nogalinājis pensionāri, vedot pāri ceļam

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  7
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  42