02:15 03 Decembris 2016
Tiešraide
Krievijas prezidents Vladimirs Putins un Vācijas kanclere Angela Merkele.

Merkele ierosinās pastiprināt sankcijas pret Krieviju

Фотохост-агентство
Pasaulē
Saņemt īso saiti
9

Vācijas kanclere Angela Merkele iecerējusi ierosināt stingrāku sankciju ieviešanu pret Krieviju sakarā ar situāciju Sīrijā.

RĪGA, 16. oktobris — Sputnik. Vācijas kanclere Angela Merkele vēlas ierosināt ES stingrāku ierobežojošo pasākumu ieviešanu pret Krieviju sakarā ar situāciju Sīrijā, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz ietekmīgās vācu avīzes Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung publicēto informāciju.

Šis jautājums tiks iesniegts ES samitā 20.-21. oktobrī.

Runa ir par sankcijām tādās nozarēs kā lidmašīnu būve un aizsardzības rūpnieciskais komplekss, vēsta Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung.

Neskatoties uz to, ka ir sarežģīti ierosināt stingrākas sankcijas Vācijas koalīcijas valdības vārdā, kurā strādā arī Sociāldemokrātiskā partija, neapmierinātība par Krievijas rīcību ir uzkrājusies, ziņo avīze.

ASV prezidents Baraks Obama ir apsolījis atbalstīt Merkeles skarbo reakciju pret Krieviju, ja Eiropas valstis atbalstīs jaunā sankcijas.

Pēc temata

Ukraina aizmirsusi pagarināt sankcijas pret Krieviju
Wall Street Journal informē par Berlīnes plāniem pastiprināt sankcijas pret Krieviju
Vācija grib ieviest sankcijas pret Krieviju Sīrijas dēļ

Galvenie temati

 • Islāma valsts kaujinieks

  Teroristu grupējums uzbrukumiem Rietumos attīsta jaunas taktikas, un eksperti uzskata, ka visticamākais mērķis ir Francija, tomēr uzbrukumu risks pastāv arī Beļģijā, Nīderlandē, Lielbritānijā un Vācijā.

  10
 • Ārste. Foto no arhīva.

  Ģimenes ārstus satrauc divi jautājumi: e-veselības sistēmas ieviešana un atalgojuma jautājums. Lai gan viens no jautājumiem šodien daļēji atrisināts, atalgojuma pieaugums visiem nozares mediķiem nākamgad nav plānots.

  6
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Dokumentā apkopoti galvenie principi, uz kuru pamata tiks veidota ārpolitiskā saziņa ar citām pasaules valstīm. Īpaša uzmanība piešķirta bruņojuma samazināšanai, attiecībām ar ASV un NATO, situācijas attīstībai Sīrijā, kā arī Krievijas politikai austrumu virzienā.

  24