02:18 03 Decembris 2016
Tiešraide
Starptautiskais konkurss Desanta vads 2016. Foto no arhīva

Krievijas desantnieki piedalīsies mācībās Āfrikā

© Sputnik / Георгий Зимарев
Pasaulē
Saņemt īso saiti
25

Šodien Krievijas gaisa desanta spēku vienība dodas uz Āfriku, lai piedalītos kopīgās mācībās ar Ēģipti.

RĪGA, 15. oktobris — Sputnik. Krievijas gaisa desantja spēku vienība devusies uz Āfriku, lai piedalītos pirmajās mācībās, kas organizētas sadarbībā ar Ēģipti, "Draudzības sargi 2016", vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz Krievijas Aizsardzības ministrijas sniegto informāciju.

"Šodien uzsākta Krievijas desantnieku pārvietošana uz Ēģipti — sākušās antiteroristiskās mācības "Draudzības sargi 2016". Krievijas un Ēģiptes kopīgās mācības notiek laikā no 15. līdz 26. oktobrim Ēģiptes Arābu Republikas teritorijā," — teikts ministrijas ziņojumā.

AM pārstāvji vēsta, ka Krievijas karavīri dodas uz Āfriku ar saviem ieročiem un tehniku ko Djagiļevo kara aerodroma Rjazaņas apgabalā. Karavīrus transportē kara aviācijas lidmašīnas Il-76.

Krievu desantniekiem šīs mācības ir viena no pirmajām iespējām gūt pieredzi divu valstu izpletņlēcēju un desanta vienību kopīgo pasākumu organizācijā Āfrikā. Mācības notiek pirmo reizi.

Pēc temata

Pie Brestas sākušās Krievijas un Baltkrievijas desantnieku mācības
Lielbritānija pirmo reizi pievienosies ASV manevriem pret Ziemeļkoreju
Krievijas Ziemeļu flotes mācībās tiek izmantotas spārnotās raķetes

Galvenie temati

 • Islāma valsts kaujinieks

  Teroristu grupējums uzbrukumiem Rietumos attīsta jaunas taktikas, un eksperti uzskata, ka visticamākais mērķis ir Francija, tomēr uzbrukumu risks pastāv arī Beļģijā, Nīderlandē, Lielbritānijā un Vācijā.

  10
 • Ārste. Foto no arhīva.

  Ģimenes ārstus satrauc divi jautājumi: e-veselības sistēmas ieviešana un atalgojuma jautājums. Lai gan viens no jautājumiem šodien daļēji atrisināts, atalgojuma pieaugums visiem nozares mediķiem nākamgad nav plānots.

  6
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Dokumentā apkopoti galvenie principi, uz kuru pamata tiks veidota ārpolitiskā saziņa ar citām pasaules valstīm. Īpaša uzmanība piešķirta bruņojuma samazināšanai, attiecībām ar ASV un NATO, situācijas attīstībai Sīrijā, kā arī Krievijas politikai austrumu virzienā.

  24