02:16 03 Decembris 2016
Tiešraide
Video

Patiesība tiek upurēta: Olivers Stouns par RT kontu slēgšanu Lielbritānijā

Saņemt īso saiti
29
(0:33 / 3.66Mb / просмотров видео: 193)
© Ruptly.

Telekanāla Russia Today konti Lielbritānijā ir slēgti. Kanāla galvenā redaktore Margarita Simoņana uzsver, ka plašsaziņas līdzekļi negrasās padoties.

RĪGA, 18. oktobris — Sputnik. Amerikāņu režisors Olivers Stouns komentēja telekanāla RT pārstāvniecības bankas kontu slēgšanu Lielbritānijā. Viņaprāt, tas ir saistīts ar informācijas karu.

"Ciktāl varu spriest, jūsu kanāls diezgan skaidri piedāvā faktus un apstiprina tos ar pierādījumiem, tostarp arī ar video ierakstiem. Varbūt jūs apdraudat viņus? Jūsu kanālu apsūdz par propagandu, taču, lasot Londonas avīzes, man rodas jautājums, kurš tad patiesībā ir propagandists," — sacīja režisors.

"Izskatās, ka norisinās informācijas karš. Žēl, ka tā labā tiek upurēta patiesība," — piebilda Stouns.

Iepriekš kļuva zināms, ka visi telekanāla RT konti Lielbritānijā ir bloķēti.

Kanāla galvenā redaktore Margarita Simoņana uzsvēra, ka mediji negrasās padoties.

"Esam spiesti meklēt citas iespējas mūsu tālākajam darbam Lielbritānijā, taču mēs negrasāmies padoties. Darīsim visu iespējamo, lai saglabātu mūsu apraidi un lai mūsu skatītāji arī turpmāk saņemtu informāciju, vismaz kaut kādu alternatīvu informāciju par to, kas notiek pasaulē," — viņa teica.

 • Krievijā ievesti unikāli dienesta suņi
  Pedējā atjaunošana: 13:39 01.12.2016
  13:39 01.12.2016

  Krievijā ievesti unikāli dienesta suņi

  Jakutskā nogādāti trīs Dienvidkorejā klonēti dienesta suņi. Ierakstā redzami unikālie gadu vecie Beļģijas aitu suņu sugas kucēni.

  9
 • Viens, divi, trīs, eglīte, iededzies!
  Pedējā atjaunošana: 15:19 28.11.2016
  15:19 28.11.2016

  Viens, divi, trīs, eglīte, iededzies!

  Pirmajā Adventes dienā Doma laukumā iegaismojās Ziemassvētku eglīte, ko vainagoja zelta gailis, kā arī atvērās Ziemassvētku tirdziņš, kura apmeklētāji var nogaršot piparkūkas un iedzert karstvīnu

  11
 • Janukovičs par Maidanu: vieni pataisīti par varoņiem, citi kusiņām aprakti
  Pedējā atjaunošana: 11:55 27.11.2016
  11:55 27.11.2016

  Janukovičs par "Maidanu": vieni pataisīti par varoņiem, citi kusiņām aprakti

  Bijušais Ukrainas prezidents Viktors Janukovičs sniedza vairākus būtiskus paziņojumus preses konferencē, kas tika organizēta pēc tiesas sēdes atlikšanas, kurā tiek izskatīta lieta par nekārtībām Maidana laikā.

  6
 • Solovjovs komentē Eiropas Parlamenta rezolūciju
  Pedējā atjaunošana: 10:00 27.11.2016
  10:00 27.11.2016

  Solovjovs komentē pret Sputnik un RT vērsto Eiropas Parlamenta rezolūciju

  Pazīstamais Krievijas televīzijas raidījumu vadītājs Vladimirs Solovjovs ekskluzīvā intervijā Sputnik Baltkrievija pastāstīja par Baltkrievijā gūtajiem iespaidiem, vēlēšanām ASV, savu attieksmi pret konspiroloģiju un komentēja ar Russia Today un Sputnik saistītos jaunākos notikumus.

  47

Galvenie temati

 • Islāma valsts kaujinieks

  Teroristu grupējums uzbrukumiem Rietumos attīsta jaunas taktikas, un eksperti uzskata, ka visticamākais mērķis ir Francija, tomēr uzbrukumu risks pastāv arī Beļģijā, Nīderlandē, Lielbritānijā un Vācijā.

  10
 • Ārste. Foto no arhīva.

  Ģimenes ārstus satrauc divi jautājumi: e-veselības sistēmas ieviešana un atalgojuma jautājums. Lai gan viens no jautājumiem šodien daļēji atrisināts, atalgojuma pieaugums visiem nozares mediķiem nākamgad nav plānots.

  6
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Dokumentā apkopoti galvenie principi, uz kuru pamata tiks veidota ārpolitiskā saziņa ar citām pasaules valstīm. Īpaša uzmanība piešķirta bruņojuma samazināšanai, attiecībām ar ASV un NATO, situācijas attīstībai Sīrijā, kā arī Krievijas politikai austrumu virzienā.

  24