02:18 03 Decembris 2016
Tiešraide
VID ēka. Foto no arhīva

VID ģenerāldirektora konkursa trešajai kārtai tika atlasīti 4 pretendenti

© Foto: Valsts ieņēmumu dienests
Latvijā
Saņemt īso saiti
26

Konkursa trešajā kārtā tiks vērtētas pretendentu vadības kompetences.

Rīga, 18. oktobris — Sputnik. Aģentūra LETA informē, ka VID ģenerāldirektora amatam konkursa trešajā kārtā pieaicinātie neatkarīgie personālvadības eksperti novērtēs katra kandidāta vadības iemaņas.

Tad ar izvēlētiem kandidātiem tiksies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

Sākumā konkursam uz VID ģenerāldirektora amatu pieteikušas 19 personas. 14. oktobrī konkursa komisija otrai kārtai izvirzīja astoņus pretendentus.

TV3 raidījums "Nekā personīga" svētdien paziņoja, ka starp atlasītajiem pretendentiem uz VID vadītāja amatu ir auditorfirmas "Deloitte", apsardzes uzņēmuma "Grifs AG", Latvijas Bankas pārstāvji, bijušais Finanšu policijas pārvaldes direktors Jānis Kalugins un bijusī FP direktora vietniece Ļubova Švecova.

Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola pauda nožēlu, ka kandidātu vārdi tika publicēti, un izteica cerību, ka tas neradīs grūtības komisijai kandidātu izvērtēšanā.

Jūnija vidū izsludinātais atklātais konkurss VID ģenerāldirektora amatam beidzās bez rezultāta, jo neviens no pretendentiem netika virzīts uz atlases trešo kārtu.

Ingas Koļegovas kandidatūra, ko piedāvājusi Reizniece-Ozola, netika atbalstīta, jo, izvērtējot Koļegovas administratīvā pārkāpuma lietas materiālus, VID secināja, ka viņa valsts amatpersonas deklarācijās informācija par darījumiem lielā apmērā nebija uzradīta korekti.

Pēc temata

VID vēlas iesūdzēt tiesā Ingu Koļegovu
Nodzīvot līdz algai Valsts ieņēmumu dienestā
Atjaunot amatā un atstādināt: Tālis Kravalis atgriežas VID
Bijušie VID darbinieki neiet uz jauno darbu

Galvenie temati

 • Islāma valsts kaujinieks

  Teroristu grupējums uzbrukumiem Rietumos attīsta jaunas taktikas, un eksperti uzskata, ka visticamākais mērķis ir Francija, tomēr uzbrukumu risks pastāv arī Beļģijā, Nīderlandē, Lielbritānijā un Vācijā.

  10
 • Ārste. Foto no arhīva.

  Ģimenes ārstus satrauc divi jautājumi: e-veselības sistēmas ieviešana un atalgojuma jautājums. Lai gan viens no jautājumiem šodien daļēji atrisināts, atalgojuma pieaugums visiem nozares mediķiem nākamgad nav plānots.

  6
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Dokumentā apkopoti galvenie principi, uz kuru pamata tiks veidota ārpolitiskā saziņa ar citām pasaules valstīm. Īpaša uzmanība piešķirta bruņojuma samazināšanai, attiecībām ar ASV un NATO, situācijas attīstībai Sīrijā, kā arī Krievijas politikai austrumu virzienā.

  24